Polski
Menu
Polski

Nihon Seimitsu Sokki Co., Ltd.

Dosłownie przetłumaczone jako „Japońska firma zajmująca się precyzyjnymi przyrządami pomiarowymi”

Obecnie większość spółek z Japonii przeniosła swoje zakłady do „tańszych” krajów w celu obniżenia kosztów procesu produkcyjnego, co czasem wpływa na jakość towarów. Spółka Nihon Seimitsu Sokki Co., Ltd., nazwa której dosłownie tłumaczy się jak „Japońska spółka dokładnych przyrządów pomiarowych”, jest jedną z niewielu, która zachowała i planowo rozwija podstawowe zakłady produkcyne w Japonii. W dniu dzisiejszym spółka posiada cztery zakłady na terenie Japonii.

 

Mianowicie dlatego na ciśnieniomierzach elektronicznych widzicie napis „Made in Japan” („Zrobione w Japonii”). Tylko taki napis może gwarantować konsumentowi to, że producent danego towaru nie tylko ma swoją siedzibę w Japonii, lecz również wyprodukował ten towar na terenie własnego kraju, który jest znany z wieloletniej tradycji szczególnego stosunku do kwestii jakości.

 

Obecnie konsumenci mają do wyboru kilka modeli ciśnieniomierzy elektronicznych, które spółka Nihon Seimitsu Sokki Co., Ltd. montuje w swoim zakładzie w Indonezji. Owe modele są montowane z części dostarczanych z macierzystego zakładu w Japonii. Produkcja w Indonezji jest certyfikowana na zgodność ze standardami międzynarodowymi ISO 9001 i EN 46001.

img